Chládek a Tintěra, a.s.
Logo Chládek a Tintěra a.s.
Lucie Hradecká16.8.(12.30) První finalistkou Hradecká
16.08.2002

Lucie Hradecká (I.ČLTK Praha) - Darina Šeděnková (TK Czechpol Energy) 6:3, 6:1. Dvouholeté rivalky a zároveň velké kamarádky proti sobě nastoupili v semifinále Pardubické juniorky. Výsledek rozhodně neodpovídal vývoji zápasu, alespoň co se týče prvního setu.

Do stavu 3:3 si obě prohrávali svůj servis. Za tohoto stavu Hradecká prorazila svůj servis a potom získala i první sadu v poměru 6:3. Ve druhém setu se Darině Šeděnkové nedařilo soupeřku držet u základní čáry a hrála příliš krátké míče, což Lucii Hradecké (a nejen ji) vyhovuje.

Druhý set tak byl brzy 5:0. Za tohoto stavu si Šeděnková udělala ještě jednu hru, ale to bylo vše. Po výhře 6:3, 6:1 Lucie Hradecká Postoupila do sobotního finále, kde se střetne s Evou Hrdinovou, která zdolala Zuzanu Zálabskou.