Chládek a Tintěra, a.s.
Logo Chládek a Tintěra a.s.
Tomáš Piskáček14.8.(18.00) Piskáček si málem zkomplikoval cestu
14.08.2002

Přemožitel prvního nasazeného hráče Tomáš Piskáček nastoupil ke svému druhému zápasu dvouhry proti Martinu Faflovi. Utkání plné dlouhých výměn, ale také silných a slabých momentů na obou stranách, pro sebe v třísetové bitvě nakonec rozhodl Tomáš Piskáček.

První set Piskáček vybojoval těsně 7:5, ale ve druhé sadě přišla jeho slabší chvilka a Fafl ho zcela "vymazal" a vyhrál druhý set 6:1. Začátek třetího setu však začal dvojchybou a pak přidal ještě dvě navrch a úvodní hru tak daroval soupeři. Piskáček si svůj servis sice také prohrál, ale soupeř mu další hru několika levnými chybami opět "s díky" přenechal. Vypadalo to, že kdo si vyhraje servis, vyhraje celý zápas. To se podařilo Piskáčkovi a nakonec po průměrném výkonu vyhrál třetí sadu 6:3 a tím si zajistil postup mezi nejlepších 16 hráčů.