novinky
fotogalerie
video
 
 
Lucie KriegsmannováKriegsmannová - Chvojková
14.08.2003

O výsledku mnoha tenisových klání rozhoduje jeden míček. A tak to bylo dnes i v zápase Lucie Krigsmannové a Veroniky Chvojkové. Posledně jmenovaná začala lépe a prorazila hned podání své soupeřky. Potom však Kriegsmannová přitlačila a získala čtyři hry v řadě. V šesté hře měla brejkbol na 5:1, ale Chvojková skvěle zaservírovala. Chvojková si svůj servis podržela a získala další čtyři hry v řadě. Za stavu 5:4 měla Chvojková setbol, ale Kriegsmannová zabojovala.
Veronika ChvojkováKriegsmannová získala servis soupeřky a potvrdila i svůj servis. Nakonec se první sada dostala do tiebreaku, kde Kriegsmannová vedla již 6:3, ale měla trochu smůly a soupeřka na třetí setbol zahrála fantastický míč. Tiebreak nakonec pro sebe získala Chvojková a tím i první sadu poměrem 7:6.
Druhou sadu začala Chvojková esem a bylo vidět, že si věří. Kriegsmannová hrála ve druhém setu svůj standard, ale to nestačilo na zisk ani jedné hry proti dnes vynikajícím způsobem hrající Veronice Chvojkové.
Chvojková je tedy v semifinále, kde bude hrát s nejvýše nasazenou hráčkou, Kateřinou Böhmovou, která si poměrně hladce ve dvou setech poradila s domácí favoritkou Zuzanou Zálabskou.

LB
 
úvodní stránka | hrací plány | časový plán | novinky | hráči | partneři
© Pardubická juniorka 2003. Všechna práva vyhrazena
 
HLAVNÍ PARTNER
PARTNEŘI