Pardubická juniorka 2010
home livescore program dne hrací plány hráči fotogalerie V.I.P reklamy partneři
Untitled Document
 
Úvodní slova
Generální partner
Pardubický kraj
Město Pardubice
ČTS
LTC Pardubice
Čestné předsednictvo
Organizační zajištění
Přehled vítězů
Fotograf
Webmaster
Úvodní stránka
Tip na vítěze (chlapci)
1. Šafránek Václav (137)
... hlasujte zde
Tip na vítěze (dívky)
1. Krejčíková Barbora (106)
... hlasujte zde

Partneři ČTS

CEZ

Česká spořitelna

Česká pošta

MND

Lesy ČR

Wilson


Severočeské doly


Karolína Stuchlá1.den Pardubické juniorky 2012
12.8.2012

V neděli 12.8. 2012 začal 85. ročník Pardubické Juniorky. Krom očekávání toho jak dopadnou boje v prvních kolech, mohl být divák zvědavý na to, jaké novinky přinesou pořadatele této prestižní akce. Co se týče moderních technologií, je dobré zmínit, že živé přenosy z centrálního dvorce a záběry z areálu se již dostaly i na mobilní zařízení jako chytré telefony či tablety a uživatelé mohou sledovat přímé přenosy i na neobvyklých místech. Jedinou podmínkou je mít aspoň standardní připojení k internetu.

První den se představili nenasazení hráči a hráčky. Nejtenisovější podívanou nabídli na centrálním dvorci Miroslav Herzán s Danielem Orlitou. Herzán potřeboval více než 2,5 hodiny, aby se druhý den mohl střetnout s třetím nasazeným Markem Jaloviecem. Naopak nejkratší zápas viděli diváci na dvorci číslo 2, kde Hájek vyškolil finalistu mistrovství republiky starších žáků Ondřeje Čtveráka 6:0 a 6:1 za pouhých 48 minut.
Mezi dívkami se představila i jedna z největších letošních favoritek na celkové vítězství Tereza Martincová. Domácí Evu Šmejkalovou doslova smetla z kurtu a potvrdila,že do Pardubic přijela dobře připravená.
Kromě tenisových zápasů uspořádali organizátoři dnes i autogramiádu hráčů místního mistrovského extraligového hokejového klubu a ve večerních hodinách je na plánu hráčská párty pro účastníky a jejich doprovod.
 
úvodní stránka | scoreboard | hrací plány | hráči | fotogalerie | partneři
© Pardubická juniorka 2012. Všechna práva vyhrazena