Pardubická juniorka 2013
home livescore program dne hrací plány hráči fotogalerie V.I.P reklamy partneři
Untitled Document
 
Úvodní slova
Generální partner
Pardubický kraj
Město Pardubice
ČTS
LTC Pardubice
Čestné předsednictvo
Organizační zajištění
Přehled vítězů
Fotograf
Webmaster
Úvodní stránka

Partneři ČTS

CEZ

Česká pošta

MND

J & T

Wilson


Mistryně ČR st. žákyň zvládla úvod Juniorky
11.8.2013

Na dvorcích LTC Pardubice byl zahájen 86. ročník Pardubické Juniorky. Úvodní den se představili nenasazení hráči a hráčky. I přes pěkné tenisové počasí se program protáhl do pozdních večerních hodin, jelikož se celá třetina dvouher rozhodla až v závěrečném setu. Nejdéle se na kurtu zapotili Motl s Řeháčkem a Mikšovská s Janatovou. Šťastnějšími byli sparťanský Motl a ostravská Mikšovská, která v druhém setu odvracela mečbol a ve třetím setu vedení 5:3 liberecké Janatové. Čerstvá Mistryně ČR st. žákyň Magdalena Pantůčková porazila Hanu Pektorovou a v pondělí si na centr kurtu pod dohledem kamery zahraje s Knutsonovou. Trochu nešťastně si letošní Juniorku bude pamatovat plzeňský Kalaš, který si ve třetím míči zápasu proti mladému Patriku Riklovi vymknul kotník, a tím pro něj turnaj skončil.

První den proběhl i ke spokojenosti ředitele turnaje Ing. Miroslava Másla. „Počasí nám dnes přálo, k vidění byla řada vyrovnaných utkání a do areálu LTC Pardubice si i dnes na předkolo našlo cestu spousta tenisových příznivců.“ zhodnotil Miroslav Máslo.
V pondělí se představí i nasazení hráči a hráčky a v areálu LTC Pardubice se bude jistě na co dívat. Začíná se opět v 10:00.
 
úvodní stránka | scoreboard | hrací plány | hráči | fotogalerie | partneři
© Pardubická juniorka 2013. Všechna práva vyhrazena