Úvodní slova
Pardubický kraj
Město Pardubice
Chládek a Tintěra, a.s.
ČTS
LTC Pardubice
Čestné předsednictvo
Organizační zajištění
Přehled vítězů
Juniorka 2002
Juniorka 2003
Fotograf
Webmaster
Úvodní stránka

Miss Pardubická juniorka 2004
1.
Vondrová Dana 171
2.
Rubešová Martina 121
3.
Jandejsková Klára 117
4.
Matějková Adéla 90
5.
Bělohlávková Jana 59
Hlasování ukončeno

Mr Pardubická juniorka 2004
1.
Bena Libor 80
2.
Zapletal Mirko 74
3.
Bicek Roman 63
4.
Burian Stanislav 21
5.
Lojda Dušan 20
Hlasování ukončeno
PARDUBICKÁ JUNIORKA 2004

Úvodní slovo LTC Pardubice

Vážení sportovní přátelé,

Ing. Máslo Miroslavjiž po sedmdesátésedmé se sejdou naši nejlepší juniorští tenisté na Pardubické juniorce, Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii staršího dorostu. Letos však poprvé pod záštitou Romana Línka, hejtmana Pardubického kraje a Jiřího Stříteského, primátora města Pardubic.

Jsem přesvědčen, že letošní ročník Pardubické juniorky nabídne skvělé výkony nastupující mladé tenisové generace, pro kterou je tento turnaj odrazovým můstkem do jejich další tenisové kariéry. Naši mladí tenisté mají šanci se zařadit se svými výkony vedle takových osobností světového tenisu jako jsou Jaroslav Drobný, Jan Kodeš, Tomáš Šmíd, Martina Navrátilová, Pavel Složil, Ivan Lendl, Hana Mandlíková, Miloš Mečíř, Petr Korda, Jana Novotná, Bohdan Ulihrach, Jiří Novák a další.

Pardubická juniorka by se těžko mohla konat bez podpory společnosti Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., hlavního partnera mistrovství, Pardubického kraje a Statutárního města Pardubic. Rád bych se zmínil i o dalších partnerech klubu, jako JiNo s.r.o., MIROS dopravní stavby a.s., Východočeská plynárenská a.s., NTLK s.r.o., SK systems s.r.o., DEKOM SYSTEM s.r.o., ESA Interplan s.r.o., Systémové bednění s.r.o., AUTO IN s.r.o., JANEBA TIME s.r.o., Flamy Pardubice a.s., ELEKTRAM spol. s r.o.-elektrotechnický velkoobchod, Schöller zmrzlina a mražené výrobky spol. s r.o., Miloš Plocek-Autoprodej Dukla, Pivovar Pardubice a.s., AKIS v.o.s., KonekTel s.r.o., kterým tímto děkuji za jejich podporu a věřím, že naše spolupráce bude dále pokračovat a že bude směřovat k dalšímu posunu úrovně této sportovní akce.
Všem hráčům přeji skvělou sportovní formu a příjemný pobyt v Pardubicích.


Ing. Máslo Miroslav
Předseda LTC Pardubice a ředitel mistrovství
 
HLAVNÍ PARTNER
PARTNEŘI
 
úvodní stránka | scoreboard | hrací plány | hráči | fotogalerie | partneři
© Pardubická juniorka 2004. Všechna práva vyhrazena