Vítězové a slavní účastníci Pardubické juniorky

 Níže na této stránce naleznete tabulku všech vítězů a vítězek Pardubické juniorky za celou její mnohaletou historii. Počátek turnaje se začal psát již roku 1924.

Ročník Rok Muži Muži - pavouk Ženy Ženy - pavouk
93. 2020 Krumich   Bejlek  
92. 2019 Forejtek   Fruhvirtová  
91. 2018 Lehečka   Viďmanová  
90. 2017 Dubský   Marková  
89. 2016 Vrbenský   Bayerlová  
88. 2015 Orlita   Machalová  
87. 2014 Kolář   Muchová  
86. 2013 Filipský   Pantůčková  
85. 2012 Šafránek   Krejčíková  
84. 2011 Pavlásek   Malečková  
83. 2010 Vrňák   Smitková  
82. 2009 Veselý   Borecká  
81. 2008 Šátral J.   Kopřivová  
80. 2007 Blecha   Malíková  
79. 2006 Košler   Kvitová  
78. 2005 Kameník   Vaňková  
77. 2004 Marek   Bergmanová  
76. 2003 Maršoun   Böhmová  
75. 2002 Lustig   Hradecká  
74. 2001 Berdych   Birnerová  
73. 2000 Minář   Benešová  
72. 1999 Cakl   Hlaváčková  
71. 1998 Chramosta   Bedáňová  
70. 1997 Tabara   Schonfeldová  
69. 1996 Kralert   Ondrouchová  
68. 1995 Vaněk   Mačurová  
67. 1994 Škoch   Němečková  
66. 1993 Zíb   Martincová  
65. 1992 Ulihrach   Krejčová  
64. 1991 Thomas   Kroupová  
63. 1990 Vašek   Bobková  
62. 1989 Kodeš   Strnadová  
61. 1988 Doseděl   Švíglerová  
60. 1987 Zdražila   Pospíšilová  
59. 1986 Davídek   Lásková  
58. 1985 Střelba   Rajchrtová  
57. 1984 Korda   Novotná  
56. 1983 Fořt   Votavová  
55. 1982 Vajda   Petrú  
54. 1981 Piskáček   Bendová  
53. 1980 Mečíř   Pazderová  
52. 1979 Pimek   Skuherská  
51. 1978 Jahl   Budařová  
50. 1977 Pohl   Mandlíková  
49. 1976 Lendl   Skronská  
48. 1975 Kulhaj   Strachoňová  
47. 1974 Birner   Brzáková  
46. 1973 Složil   Maršíková  
45. 1972 Šmíd   Navrátilová  
44. 1971 Vrba   Kozárová  
43. 1970 Jankovský   Tomanová  
42. 1969 Čížek   Koželuhová  
41. 1968 Hřebec   Nosková  
40. 1967 Písecký   Holubová  
39. 1966 Macko   Kurzová  
38. 1965 Huťka   Kunsfeldová  
37. 1964 Kodeš   Startlová  
36. 1963 Koudelka   Šonská  
35. 1962 Vopička   Palmeová  
34. 1961 Lukáš   Prochová  
33. 1960 Suk   Kodešová  
32. 1959 Kacovský   Koudelková  
31. 1958 Štrobl   Michlová  
30. 1957 Jelínek   Slámová  
29. 1956 Golonka   Plechatová  
28. 1955 Zeman   Horčičková  
27. 1954 Meruňka   Štětinová  
26. 1953 Dobeš   Dvořáčková  
  1952 Široký   Dvořáčková  
25. 1951 Široký   Suchánková  
24. 1950 Krch   Elgrová  
23. 1949 Valta   Czechmanová  
22. 1948 Javorský   Bárková  
21. 1947 Bečka   Mišková  
20. 1946 Parma   Laudinová  
19. 1945 Svoboda   Vávrová  
18. 1944 Kunsfeld   Zdvihalová  
17. 1943 Matouš   Krouelková  
16. 1942 Sixta   Všetečková  
15. 1941 Zábrodský   Parmová  
14. 1940 Vondra   Bloudková  
13. 1939 Smolinský   Bertlová  
12. 1938 Hykš   Poráková  
11. 1937 Drobný   Straubeová  
10. 1936 Cejnar   Stutzová  
9. 1935 Stingel   Klennerová  
8. 1934 Kosek   Kovaluzoková  
7. 1933 Černoch   Stoupová  
6. 1932 Wachtl   Drtinová  
5. 1931 Krásný   Čepková  
4. 1930 Caska   Fantová  
3. 1929 Pachovský   Merhautová  
  1928 Síba   Pesslová  
2. 1927 Cingroš   Červenková  
1. 1926 Zaorálek   Červenková  
  1925 Menzel   Červenková  
  1924 Racek   Červenková